İdari İşler / Evrak Kayıt Birimi

Evrak Kayıt Birimi; kurum içi ve kurum dışı yazışmalar sonucu gelen ve giden evrakların çabuk, verimli, güvenli ve gizlilik ilkesine uyarak dağıtımının tek elden, evrak kayıt numarası vererek ilgili birimlere zamanında ulaşması ve takibini sağlayıp evrakların arşivlenmesini sağlamakla görevlidir.

İdari İşler birimimiz, Bölgemiz katılımcılarından (firmalarından), misafirlerimize kadar rutin işleyişe destek olacak birçok faaliyet alanını kapsamaktadır. OSB Müdürlüğü bünyesinde kaliteli hizmet verilmesinin sağlanması, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzde konferans ve eğitim salonlarımızın toplantı, seminer, ve eğitimler için hazırlanmasını sağlamaktadır.)

Sosyal Medya

Hakkımızda

Silifke Organize Sanayi Bölgesi Mersin Valiliği’nin 1997 yılı Mayıs ayı olağan İl Genel Meclis toplantısında onaylanmıştır. Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı’na konu iletilerek, 22.01.1998 yılı yatırım programında “ETÜT PROJE” karakteristiği ile yer alması sağlanmıştır. Silifke İlçesi Tosmurlu Köyü sınırları içerisinde kalan 93 parselin kapsadığı 92,8 hektarlık alan, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 22.11.2000 tarihinde 23 sicil numarası ile Organize Sanayi Bölgesi ilan edilmiştir.

SİLİFKE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Silifke OSB 1. Cadde No: 13 Silifke/ MERSİN

Pzt. – Cuma: 08:00 – 17:00

Silifke Organize Sanayi Bölgesi © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.